Nasze Referencje

Pan Krzysztof Budrewicz od wielu lat prowadzi szachowe zajęcia szkoleniowe z dziećmi i młodzieżą. Posiada dużą wiedzę szachową. Potrafi dostosować tempo pracy i poziom trudności do indywidualnych potrzeb i umiejętności ucznia. Jego wychowankowie w szybkim tempie zdobywają i podwyższają kategorie szachowe.

Współpraca z Panem Krzysztofem to osiągane wyniki:

  • Mistrzyni Województwa do lat 11
  • Mistrz Olsztyna (2010)
  • Mistrz Przedszkolaków woj. Warm. - mazur.
  • Udział wielu wychowanków w Mistrzostwach Polski w szachach szybkich.

W ramach współpracy z Warmińsko - Mazurskim Związkiem Szachowym w 2010 r delegowany był jako trener kadry młodzików na eliminacje strefowe do Mistrzostw Polski.

Jerzy Daliga
Prezes Warmińsko – Mazurskiego Związku Szachowego

Pan Krzysztof prowadzi zajęcia z moim synkiem Brunem (w chwili rozpoczęcia nauki 5 latek). Byłem pełen niepokoju i obaw co do sensu nauki gry w szachy u dziecka w tym wieku.

Jednak już po kilku lekcjach wszelkie wątpliwości straciłem - dziecko same czeka i chętnie idzie na zajęcia, które nie są nudne - a to dla dzieci bardzo ważne, lubi szachy i stosownie do wieku analizuje w domu różne rozwiązania.

Gorąco polecam naukę w szachy dla dzieci u Pana Krzysztofa!

Tomasz Koszewski

Pan Krzysztof Budrewicz jest instruktorem szachowym od wielu lat. Prowadzi zajęcia, na które uczęszczają nasi synowie, niezwykle ciekawie i twórczo. Umiejętnie dobiera zaawansowanie zagadnień szachowych do wieku i zdolności dzieci.

Potrafi doskonale zintegrować dzieci w różnym wieku odpowiednio łącząc zajęcia szachowe z różnymi formami zabaw ruchowych. Dzieci wychodzą z zajęć zmęczone , a jednocześnie zadowolone i zrelaksowane.

Możemy z całą odpowiedzialnością polecić pana Budrewicza jako świetnego instruktora szachowego, dobrego pedagoga i przyjaciela dzieci.

Aneta i Janusz Graczykowscy

Mój syn Paweł uczęszcza na koło szachowe już ponad 3 lata. Zawsze chętnie wychodzi na zajęcia. Jak na ucznia III klasy szkoły podstawowej znakomicie opanował zasadę gry w szachy i bardzo ją lubi.

Swój zapał i chęci głównej mierze zawdzięcza prowadzącemu zajęcia Panu Krzysztofowi Budrewiczowi, który świetnie sobie radzi z dziećmi. Jestem zawsze pewna, że pod okiem Pana Krzysztofa mojemu dziecku nie stanie się krzywda i wróci do domu zadowolony.

Syn otrzymuje też pełne informacje o bieżących imprezach i wydarzeniach szachowych, często do domu przynosi różne materiały szachowe.

Małgorzata Krawczyńska

Koło szachowe to naprawdę bardzo fajne zajęcia. Nauczyłem się na nich dużo i też bardzo fajnie się bawiłem. Dzięki temu wygrałem Wojewódzkie Mistrzostwa Przedszkolaków w Szachach. Pan Krzysztof to świetny nauczyciel.

Paweł Strepikowski lat 7.

Zajęcia szachowe są bardzo fajne. Robimy ciekawe zadania, uczymy się i razem gramy. Bardzo czekam na każde zajęcia.

Maciek Strepikowski lat 5